Kuruluş Hikayemiz

2010 Eylül ayında hosting sektöründe yaşanılan bir çok problem gözlemlenerek firmamızın temellerini atmaya başladık. Amacımız Türkiye'de gelişmekte olan ama yeterli olamayan internet hizmetine katkı sağlamak, Türkçe trafikleri ülkemizde tutmaktı. Çalışmalarımıza son sürat devam ederek Türkiye'de ilk SSD teknolojisini kullanan firmalardan birisi olduk. Bu bağlamda tek sorunumuz internet bağlantısındaki kotalar ve yavaşlıktı, bunu aşmak için 2013 yılından bu güne tüm müşterilerimize trafiklerini sınırlandırmadan en üst düzey hız ve performans verileri ile sunmaya çalışmaktayız.

Firmamız 2017 Nisan ayından, Aralık ayına kadar 8 aylık bir çalışma sonucunda otomasyon sistemlerinde bir çok yeniliğe imza atmış durumdadır, bu bağlamda şu anda web sitemiz üzerinde sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimiz otomatik olarak anında aktif olmaktadır. Sektörümüzde ilkleri yapmayı seven yapımız ile teknolojinin izin verdiği en uç noktada hizmetlerimizi yıllarca vermeye devam etmek birincil hedefimizdir.

Teknik Altyapımız

Ömürtech 2 santralden farklı yedekli 2 X 10 gigabit gerçek network erişimine sahiptir. Ana santrallerimiz 5 farklı telekominikasyon firmasına yedekli ve direk erişimi mevcuttur, bunlar Vodafone, Turkcell, Turk Telekom, Turk Telekom International ve Yurtdışı bağlantılar için ek Metnatilus. Tüm network cihazlarında ve layer 3 ve 4 katmanındaki saldırılar için Juniper markasını tercih etmekteyiz. Application Firewall, Layer7 tarafında Citrix Netscaler cihazı ile önemli uygulamalarınızı her an ulaşılabilir hale getirmek için network altyapısında ciddi çalışmaları başarı ile sizler sunmaktayız.

Ticari Ünvan Ömür Bilişim Teknolojileri
Yer Sağlayıcı Yetkili Hacer YAVUZ
Vergi Dairesi Ostim
Vergi Numarası 9410481305
Telefon Numarası +90 850 885 00 03
Mail info(at)omurtech.com
Fax Numarası +90 850 885 00 03