Bulut Sunucu

Bulut Sunucu hizmetimizle, Bulut teknolojisinin esnekliğini, hızını ve performans avantajlarına 10 dakikada sahip olun.

İşlemci
Her bir çekirdek 1 GHZ temsil etmektedir
RAM
Swap Ram bu alan üzerinden aktif olacaktır.
Disk Alanı
RAID 5 yapısı ile size gerekli olan maximum güç sağlayan disk.
Ekstra IP Adedi
1 IP her sunucu ile ücretsiz gelir, ihtiyacınız olan ek IP adedini seçebilrisiniz.
Limitsiz Trafik: Tüm sanal sunucu paketlerimiz 1000 Mbit network erişimini sağlamaktadır.
Bulut Sunucu Paketleri

Sizin için özel hazırladığımız paketleri seçebilirsiniz.

TL USD
Yıllık Alımda 10 Ay Ödeyin

Özel Kampanya
+ KDV / Aylık
Yedekleme İstiyorum
İstemiyorum
Günlük Yedekleme ile Tüm Riskleri Sıfırlayın !
Aylık Ödeme
12 Aylık 2 Ay Bedava
Hemen Satın AL!

Bulut Sunucu Hizmeti
Mükemmel ÖmürPanel

IP yönetimi (Yurtdışı açma kapatma gibi network rotalarını yönetme) RDNS, Otomatik Kurulum, Anında Aktivasyon ile gerçekleşen kurulum işlemleri

Otomatik Saldırı Önleme Sistemi

Sunucularınıza gelen ddos saldırıları otomatik olarak 2 gigabite kadar engellenmektedir. Dilerseniz daha yüksek koruma aktif edilebilmektedir.

Otomatik Panel Kurulumu

Otomatik olarak kurulan işletim sistemlerine ek olarak Cpanel, Plesk gibi dünyaca ünlü panelleri otomatik olarak sunucularınıza kurdurabilmekteyiz.

Yüksek Güvenlik

Tüm sanallaştırma sunucularımızda raid altyapısı ile disklerin arızalarına karşı önlemler alınmış durumdadır. Buna ek olarak sanal sunucularınız günlük olarak yedeklenmektedir.

Esnek Yapılandırma

Uygulama ihtiyaçlarınız arttığında panelinizden anında ihtiyacınız kadar özellik arttırarak 1 dakikalık kesinti ile işleriniz aksamadan yüksek kapasite ihtiyaçlarına yanıt verebilirsiniz.

Esnek İşletim Sistemi Desteği

Centos, FreeBDS, Ubuntu, Debian, Fedore, Windows Server 2008, Windows Server 2012, Windows Server 2016, Windows Server 2019 Kurulumlarınızı yapabilirsiniz.

Bulut Sunucu Paneli

Tüm Kontrol Ellerinizin Altında !

Yıllardır kullanıcı deneyimlerinden yola çıkarak tasarladığıımız bulut sunucu kontrol panelimizde 7 gün 24 saat anlık olarak sunucunuzun kontrolünü, kaynak kullanımını ve durumunu kontrol edebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak desteklenen windows ve linux dağıtımlarının tümünü istediğiniz anda tek tık ile kurabilirsiniz. İşletim sistemlerine ek olarak Plesk ve Cpanel gibi panelleri de kurabilirsiniz.


Geniş İşletim Sistemi Seçeneği !

Sanal sunucunuz ödeme onayı sonrasında anında aktif olmaktadır. Daha sonrasında işletim sisteminizi seçerek 30 dakika içerisinde işletim sisteminin kurularak sunucunuz kullanılabilir hale gelir. Linux ve Windows işletim sistemleri arasında geniş seçeneğimizle size uygun olan işletim sistemini seçerek uygulamalarınızı maksimum performans ile çalıştırabilirsiniz.
*Sıkça sorulan sorularda yer alan işletim sistemleri desteklenmektedir.


Gelen Saldırılardan Haberiniz Olsun !

DOS-DDOS: IP spoofing, IP sweep, Port scan, Land attack protection, Teardrop attack protection, ICMP fragment protection, Ping of death attack protection, Large size ICMP packet protection, Block fragment traffic, SYN-ACKACK proxy protection, SYN flood Protection, ICMP flood protection, UDP flood protection türündeki saldırılar için otomatik olarak 1 gigabite kadar sistemimiz koruma sağlamaktadır. Bunun üzerinde gelen saldırılarda, saldırının geldiği yöne otomatik olarak bgp anonsu kesilmektedir. Ayrıntılı olarak gelen saldırı türlerini ve loglarını paneliniz üzerinden görüntüleyebilirsiniz.


Kolay RDNS Yönetimi !

Sunucunuzun mail sistemleri tarafından tanınması ve doğrulanması için RDNS olmazsa olmazlardandır. Sunucunuza tanımladığınız ip adreslerinin RDNS kayıtlarını anında panel üzerinden değiştirebilirsiniz. Buna ek olarak ip adresinin Turkcell ve Turkcell Superonline, Vodafone, Turk Telekom ve Yurtdışındaki tüm operatörlere tek tık ile kapatabilirsiniz.


Tek tık ile BGP Anonsunu Kesin !

Bazı durumlarda uygulamalarınızın farklı networkler üzerinden erişiminin kapatılması extra güvenlik gerekçesiyle gerekli olabilmektedir. Bu gibi durumlarda ip adreslerinizin yurtdışına yada ülke içerisindeki herhangi bir operatör yönünde erişiminin kapatılmasını panel üzerinden anında gerçekleştirebilirsiniz.


BIOS Seviyesinde Konsol Erişimi!

Sunucunuzun BIOS'una kadar Konsol üzerinden erişimini sağlayabilirsiniz. Böylelikle sunucunuzda yaşanılan herhangi bir aksaklık durumunda kendiniz anında müdehale edebilirsiniz. Veya yüksek güvenliğin gerekli olduğu uygulamalarda uzan masaüstü yada ssh erişiminizi açmadan sunucunuz üzerinden konsol ile iletişim sağlayabilirsiniz.