Sunucu Barındırma Hizmeti

Sunucunuzu En iyi Biz Barındırırız !

Hizmet ENERJİ TİP IP HAT FİYAT SATIN AL
Barındırma Trafikli 2 TB 0.5 Amper Ücretsiz ATX YADA 1U 1 Adet 250Mbps / 2TB 145 ₺/Ay + KDV SATIN AL
Barındırma Trafikli 10 TB 0,5 Amper Ücretsiz ATX YADA 1U 1 Adet 250Mbps 240 ₺/Ay + KDV SATIN AL
BARINDIRMA Trafik Limitsiz 0,5 Amper Ücretsiz ATX YADA 1U 1 Adet 250Mbps 300 ₺/Ay + KDV SATIN AL

PREMIUM NETWORK

Ömürtech tüm network altyapısında Juniper ve Citrix cihazları tercih etmektedir. Böylelikle network kalitesi üst düzeydir.

Diğer tüm sağlayıcılardan farklı olarak; Ömürtech ana omurgasına Verimerkezinden 2X10 gigabit çift backbone dan yedekli ve bize ait olan ana backbone sisteminden tüm kabinlerimize 2x1 gigabit yedekli hat sağlamaktayız.

Verimerkezi omurgamıza yedekli olarak Türk Telekom, Vodafone, Turkcell Superonline ve yurtdışı bağlantılarını iyileştirmek için Cogent'den yedekli bağlantılar yapılmaktadır.

Yüksek Hızlı İnternet Erişimi

Tüm Dedicated Server hizmetlerimiz özel trafikli yapımızdan faydalanmaktadır. Saldırı almadığınız sürece hat hızınız sınırlanmaz. Download ve Upload değerleri Türkiye için en yüksek değerlere ulaşmaktadır. Yurtdışına bağlantı hızında hiç bir problem yaşamadan sorunsuzca hizmetlerini Dünyaya açın.

Güçlü Alt Yapı

Veri merkezimizde tamamen bize özel network cihazları ve özel internet hatlarımız ile sizlere hizmet sunmaktayız. %99 oranında Uptime garanti etmekteyiz. Ayrıca Dell/Hp serisi dedicatedler ile Raid yapısını kullanarak sunucunuzu güvende tutabilirsiniz.

Ücretsiz Hizmetler

İstemeniz durumunda herhangi bir sıkıntı durumunda sunucunuzu resetleyebilmek ve hatta formatlamak için size IDRAC / ILO yönetim bilgilerini verebiliriz. Kendi dedicatedinizi yönetiyor gibi sunucunuzu yönetebilirsiniz.

Paylasman.com
Adalı Holding
Yediiklim Ankara
Haber Borsa
Beta Cay
PolisHaber