SSD Sanal Sunucu Hizmeti

Diğer disklere oranla 10 kat daha hızlı performans !

Bu Paketlerimizin Özellikleri Size Yetmedi mi?

Daha üst düzey performans verecek VDS makinelerine mi ihtiyacınız var. Premium paketlerimiz ile Dedicated performansını VDS paketinde yaşayın...

Premium VDS Paketlerine Göz At

Ömürpanel sayesinde sanal sunucu yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı !

Sunucunuz ödeme işlemi sonrası dilediğiniz anda hazır !

Altyapımızın tamamında Dell sunucular ve Vmware sanallaştırma yazılımını kullanıyoruz.Disk yapısında tamamen SSD Diskler kullanılan sunucularımızda üst düzey performans alabilirsiniz. Buna ek olarak Linux ve Windows işletim sistemlerini otomatik olarak dakikalar içerisinde sistem tarafından kurulmuş bir şekilde teslim ederiz. Artık sunucunuzun aktif olması için mesai saatlerini beklemenize gerek yok, veya formatlamak için yeniden kurulum ücretlerini ödemeyeceksiniz. Tek bir TIK ile Ömürpanel üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

PREMIUM NETWORK

Ömürtech tüm network altyapısında Juniper ve Citrix cihazları tercih etmektedir. Böylelikle network kalitesi üst düzeydir.

Diğer tüm sağlayıcılardan farklı olarak; Ömürtech ana omurgasına Verimerkezinden 2X10 gigabit çift backbone dan yedekli ve bize ait olan ana backbone sisteminden tüm kabinlerimize 2x1 gigabit yedekli hat sağlamaktayız.

Verimerkezi omurgamıza yedekli olarak Türk Telekom, Vodafone, Turkcell Superonline ve yurtdışı bağlantılarını iyileştirmek için Cogent'den yedekli bağlantılar yapılmaktadır.

Sanal Sunucu

Yüksek Hızlı İnternet Erişimi

Tüm Virtual Dedicated Server hizmetlerimiz özel trafikli yapımızda olan sunucularımızdan faydalanmaktadır. Saldırı almadığınız sürece hat hızınız sınırlanmaz. Download ve Upload değerleri Türkiye için en yüksek değerlere ulaşmaktadır. Yurtdışına bağlantı hızında hiç bir problem yaşamadan sorunsuzca hizmetlerini Dünyaya açın.

Güçlü Alt Yapı

Veri merkezimizde tamamen bize özel network cihazları ve özel internet hatlarımız ile sizlere hizmet sunmaktayız. %99 oranında Uptime garanti etmekteyiz. Ayrıca VDS hizmetlerinin Dell/Hp serisi dedicatedler üzerinden tam yedekli sunucu yapısında sağlanmaktadır.

Ücretsiz Hizmetler

Müşteri paneliniz üzerinden sunucunuzu resetleyebilir, yeniden başlatabilir, formatlayabillir, işletim sistemini değiştirebilirsiniz. Ayrıca ssh bağlantısı vb. sorunlarda müşteri paneliniz üzerinden konsola erişerek KVM ile çalışıyor gibi sunucunuzu yönetebilirsiniz.

Sanal Sunucu ihtiyacınızla ilgili sorularınız mı var ?

Uygun fiyatlara ucuz VDS almak sorunsuz vds hizmetinin tadına varmak için size yardımcı olmak istiyoruz..

SSD VDS Nedir ?

SSD VDS Virtual Dedicated Server (Paylaşımlı Özel Sunucu) Kelimesinin kısaltılmışıdır. Fiziksel (Dedicated) bir sunucunun sanallaştırma yazılımı ile diğer kullanıcılardan izole olacak şekilde (RAM, CPU, HDD Kullanımları) kısıtlanarak ve sunucu içinde eşit olarak ana sunucu kapasitesi paylaştırılarak kişiye özel işletim sistemine sahip sanal makinelerdir. SSD teknolojisi sanal sunucunuzun çok daha performanslı çalışmasını sağlamaktadır. Günümüz koşullarında disklerin hızları data veri yazma ve okumasında etkili olduklarından dolayı ssd vds hizmeti diğer sanal sunucu hizmetlerine göre çok daha üst düzey performans sağlamaktadır.

VDS (Sanal Sunucu) Nerelerde Kullanılır ?

Sanal Sunucular, gerçek bir sunucudan çok da farklı değillerdir. Ömürtech'in özel sanallaştırma yöntemleri ile sanal sunucunuzun konsol görünümü (IP KVM) ine kadar kontrol edip dilediğiniz işletim sistemini içerisine kurabilirsiniz. Sanal sunucular içierisinde size özel uygulamalarınızı çalıştırabilirsiniz, mail sunucu olarak kullanabilirsiniz, file server olarak kullanabilirsiniz, web hosting hizmetleriniz için veya çok yüksek kapasitede güç gereksinimi olan websiteleriniz için sanal sunucu tercih edebilirsiniz. VDS hizmetimizde tüm kaynaklar size aittir. Eğer bir VDS e sahipseniz sahip olduğunuz tüm kaynakları %100 sonuna kadar dilediğiniz zaman dilediğiniz zamana kadar kullanabilirsiniz. Size verilen tüm kaynaklar izole yapıdadır ve VDS sunucu'nuz içerisinde dilediğiniz uygulamaları ( Yasal Sorumluluklar Çerçevesinde) Kullanabilirsiniz.

Paylasman.com
Adalı Holding
Yediiklim Ankara
Haber Borsa
Beta Cay
PolisHaber