Kurumsal Bilgilerimiz

Biz Kimiz ?

Ömürtech 2010 yılında Ankara Merkezli olarak kurulmuştur. Yıllar içerisinde sektörde yeni gelişmekte olan tüm teknolojileri en başından takip etmiş, Türkiye'de ilk Sınırsız Trafik imkanını Dedicated Sunucu dahil tüm hizmetlerinde başarı ile müşterilerine ulaştırmıştır. Vermiş olduğu hizmetlerin temelini oluşturan sunucu ve network cihazlarında dünya çapında çeşitli ödüller almış, sektörün en iyi çözümlerini bir araya getirmekteyiz. Firmamız bünyesinde uçtan uca çözüm üretebilmekteyiz. TÜm uygulamalarınızı ve çalışmalarını dilerseniz sistem yöneticiliğini biz üstleniyoruz.

Teknik Altyapımız

Ömürtech 2 santralden farklı yedekli 2 X 10 Gigabit gerçek network erişimine sahiptir. Ana santrallerimiz 5 farklı telekominikasyon firmasına yedekli ve direk erişimi mevcuttur. ( Vodafone, Turkcell, Turk Telekom, Turk Telekom International ve Yurtdışı bağlantılar için EK Metnatilus). Tüm network cihazlarında ve layer 3 ve 4 katmanındaki saldırılar için Juniper Markasını tercih etmekteyiz. Application Firewall, Layer7 tarafında Citrix Netscaler cihazı ile önemli uygulamalarınızı her an ulaşılabilir hale getirmek için network altyapısında ciddi çalışmaları başarı ile sizler sunmaktayız.

Ticari Ünvan Ömür Bilişim Teknolojileri
Yer Sağlayıcı Yetkili Hacer YAVUZ
Vergi Dairesi Ostim
Vergi Numarası 9410481305
Adres Fatih Sultan Mehmet Bulvarı Yenibatı Mahallesi 5412.cadde Ankalux Residence No 78 (İstanbul Yolu Metrosu Yanı) Yenimahalle / Ankara
Telefon Numarası +90 850 885 00 03
Mail info(at)omurtech.com
Fax Numarası +90 850 885 00 03
Paylasman.com
Adalı Holding
Yediiklim Ankara
Haber Borsa
Beta Cay
PolisHaber