Müşteri Girişi Ürün Sepette

Linux Hosting

Sorunsuz ve Spamsız Mail Akışı, Litespeed, Cloudlinux, SSD ile çok hızlı !

Profesyonel Donanımlar ile Kurumsal Ölçekte Hizmet !

SSD teknolojisi, güçlü DELL PowerEdge server altyapısı ile çok hızlı, yedekli verimerkezi teknolojilerimizle kesintisiz !

STANDART LİNUX HOSTİNG PAKETI

KDV HARİÇ
75 TL
YILLIK
 • 1000 MB SSD Alan
 • 10000 MB Aylık TRAFİK
 • 1 Adet Web Barındırma
 • Cloudlinux, Litespeed
  %15 CPU Teknolojisi
 • Ömür Boyu Ücretsiz SSL !
 • 10 E-Posta Hesabı
 • 3 adet Database
 • 3 Adet Subdomain

FİYAT PERFORMANS LİNUX HOSTİNG

KDV HARİÇ
100 TL
YILLIK
 • 2000 MB SSD Alan
 • Limitlendirme Yok
 • 1 Adet Web Barındırma
 • Cloudlinux, Litespeed
  %25 CPU Teknolojisi
 • Ömür Boyu Ücretsiz SSL !
 • 10 E-Posta Hesabı
 • 3 adet Database
 • 5 Adet Subdomain

LIMITSIZ LİNUX HOSTİNG PAKETI

KDV HARİÇ
380 TL
YILLIK
 • Limitlendirilmemiş SSD Alan
 • Limitlendirilmemiş TRAFİK
 • 5 Adet Web Barındırma
 • Cloudlinux, Litespeed
  %45 CPU Teknolojisi
 • Ömür Boyu Ücretsiz SSL !
 • Limitsiz E-Posta Hesabı
 • Limitsiz Database
 • Limitsiz Subdomain

Yüksek Uyumluluk, Yüksek Güvenlik !

Web Siteleriniz için gerekli olan bileşenleri sunucularımızda her an tek tuş ile aktif edebileceğiniz şekilde ayarladık. Dilediğiniz PHP sürümüne saniyeler içerisinde geçiş yaparak sitelerinizin ihtiyaç duyduğu optimum kaynakları sağlayabilirsiniz. Yazılım güncellemeleri ile ihtiyaç duyulan herhangi bir eklenti yada yeni bir PHP sürümünü saniyeler içerisinde aktif edebilir, çalışmalarınıza hız kesmeden devam edebilirsiniz. Ioncube, Mysqli gibi gelişmiş birçok php eklentisini yine panel üzerinden aktif edip deaktif edebilirsiniz. Sıkça sorulan sorular kısmında aktif edilebilen tüm eklenti ve php sürümlerini inceleyebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak sunucularımızı anlık olarak tarayan virüs yazılımları sayesinde sitelerinize girebilecek herhangi bir kötü amaçlı shell yada kötü yazılımlara karşı etkin bir koruma sağlarız. Cloudlinux Cagefs sayesinde diğer sitelerde oluşabilecek herhangi bir yazılım açığında sizin sitenizin etkilenmemesi sağlanır, hosting paketlerimiz paylaşımsız birer sunucu gibi davranırlar. HTTP offload özelliğimiz sayesinde sunucularımız üzerindeki HTTP ve HTTPS isteklerini azalartak yüksek performans elde etmenizi sağlıyoruz.

Tüm PHP sürümleri ve eklentileri
Sunucumuz üzerinde tüm eklentiler ve php sürümleri mevcuttur. PHP Selector teknolojimizle web sitenizin ihtiyaç duyduğu tüm eklentileri veya php sürümünü aktif edebilmektesiniz. Bu sayede bu güne kadar tüm scriptler Omurtech de tam ve eksiksiz olarak çalışabilmektedir.
Günlük Yedekleme
Web siteleriniz bizimle her zaman güvende, sunucularımızdaki tüm hesaplar günlük olarak yedeklenmektedir. Bu sayede dilediğiniz an bize ulaşarak web sitenizi bir önceki yedekleme tarihine döndürebilirsiniz.
Ücretsiz SSL
Tüm paketlerimizle birlikte SSL sertifikası ömür boyu ücretsiz. Lets Encrtypt'in sunmuş olduğu SSL sertifikalarını tüm paketlerimizde ücretsiz olarak sunuyoruz. Böylelikle kullanıcılarınız web sitenize siz ek ücret ödemeden güvenli bağlantı sağlayabilmelerini sağlıyoruz.
Ticket Desteği
Müşteri sayımızın artması ile birlikte her geçen gün size daha hızlı hizmet verebilmek için daha fazla otomasyon ile sunucularımızı ve hizmetlerimizi yönetmekteyiz. Yine de sormak istedikleriniz ve teknik problem yaşadığınızı düşündüğünüzde bizden Destek sistemimiz sayesinde 7/24 destek alabilirsiniz
Yükseltilebilir CPU gücü
Dilerseniz paketlerimize ek olarak sitenizin sahip olduğu CPU gücünü yükselterek sitenizin daha performanlı veya daha çok ziyaretçiye evsahipliği yapabilmesini sağlayabilirsiniz. Sunucu ve lisans maliyetlerine girmeden sitelerinizi güvenle barındırabilirsiniz
Anlık 2 Core CPU
Hosting paketinizin türüne göre anlık 2 Core kadar CPU işlem gücünü sitenizde kullanabilirsiniz. Böylelikle siteleriniz anlık yüksek hit ihtiyacında karşılaşacağı yüksek işlem hacmi sunucu müsait ise sunulmuş olacaktır.
Tüm CMS'lerle Uyumlu
Piyasada bulunan Opencart, Wordpress, SMF, Vbulettin gibi CMS scriptlerin tamamı sorunsuz olarak çalıştırabilirsiniz.
WordPress Uyumlu
Yeni bir blog sitesi mi açmayı düşünüyorsanız seçtiğiniz paket tam size göre
Ücretsiz Alan Adı
Belirli paketlerde bulunan ücretsiz alan adı ile alan adına para ödemeyin
Ücretsiz SSL Hizmeti !

 

Google artık SSL sertifikasına sahip olmayan web sitelerini arama sonuçlarında daha alt sıralara düşürmektedir.


Biz standart olarak herhangi bir hosting paketi aldığınızda google ve tüm tarayıcılar ile uyumlu sertifikanızı ücretsiz sunuyoruz !

Maksimum Güvenlik, Hız ve %99 Ulaşılabilirlik

Hosting Hizmeti sunduğumuz sunucularıız saatlik olarak farklı bir sunucuda yedeklenmektedir. Böylelikle herhangi bir donanımsal problem yaşandığında veya geri dönüşü olmayacak hatalar sunucu üzerinde gerçekleştiğinde dahi dakikalar içerisinde sunucular çalışır vaziyete getirilebilmektedir.


Tüm sunucularımızda SSD altyapısı tercih etmekteyiz. Böylelikle hem mekanik disklerde yaşanılan tüm yavaşlık ve arıza problemlerini gidermiş oluyporuz hem de en son teknoloji ile sitelerinizin daha hızlı çalışmasını sağlıyoruz.

Sorunsuz, Spamsız, Kesintisiz Mail Herkesin Hakkı !

Ömürtech spamkoruma antispam sistemi sayesinde hosting hizmetlerinizde bulunan tüm mail hesaplarınız sorunsuz bir şekilde mail gönderebilir, gönderilen mailler inbox'a düşer. Gelen mailler, spam olup olmadığı kontrol edildikten sonra posta kutunuzda spam klasörüne, veya aşırı derecede spam içeriğe sahipse hiçbir posta kutunuza gönderilmez. Sadece size gelen doğru mailler hesabınıza ulaşır. Böylelikle hem zaman tasarrufu sağlarsınız hem de size mail gönderen kişilere daha hızlı ulaşmış olursunuz.

  Giden Mail Prosedürümüz

 • Gönder tuşuna bastığınız anda sunucumuza verileriniz iletildiğinde ilk önce gönderenin gerçek bir bilgisayar mı olduğu kontrol edilir
 • Daha sonrasında testi geçen iletilerde eğer ekte bir dosya gönderilmişse bu dosya virüs taramasına tabi tutulur
 • Yazılan içeriklerde spam olabilecek tüm kısımlar değerlendirilir, mail imzalanır ve karşı posta kutusuna iletilir.
 • Mail gönderildikten sonra sistem postayı takip ederek, eğer posta greylist e düşmüşse greylist süresi bitiminde posta sunucusuna gerçek hesap sahibi olduğunu kanıtlar
 • Tebrikler, iletiniz alıcı kişinin inbox'unda.

  Gelen Mail Prosedürümüz

 • Gelen Mailler Anında Taranır
 • Gelen maillerde bulunan zararlı içerikler tespit edilir, gerekirse silinir
 • Sahtekarlıklara karşı sistemimiz sürekli olarak hem Türk hem de yabancı kaynaklardan bilgi alışverişi yaparlar. Böylelikle daha önceden phishing olarak adlandırılan bir ileti ise direk sunucu üzerinde imha edilir.
 • Tüm işlemler bittikten sonra alınan mailde spam şüphesi var ise spam klasörü altına alınır, eğer tüm testlerden eksiksiz olarak geçti ise, gelen ileti gelen kutunuzda yer almaya hak kazanmıştır.

Linux Hosting Konusunda Bize Sık Gelen Sorular (SSS)

Ömürtech mail altyapısında kendi geliştirmiş olduğu özel antispam sistemini kullanmaktadır. Gelen ve giden maillerin tümü mail spam sistemimiz üzerinden geçirilerek, giden maillerin tümünde %99.99 oranında inbox başarımı, gelen spam maillerin %99.99 u spam kutusuna düşmektedir.

Tüm hosting altyapımız günlük olarak verimerkezimizde fiziksel olarak dahi güvenlik önlemleri alınmış özel kafesli alanımızda yedeklenmektedir. Ek olarak hosting sunucularımızın komple imaj yedekleri 4 saatte bir alınmaktadır. Ölümcül hatalarda dahi 4 saat geriden sistemimizi anında ayağa kaldırabilmekteyiz.

Ücretsiz olarak alınan yedeklerimizi sistemsel bir hata ve problemlere karşı saklamaktayız. Kullanıcılarımız kendi yapmış oldukları hatalar sonucunda yedekleri yok ise her ayda 1 kere ücretsiz olacak şekilde yedekleri geri yükleyebilmekteyiz. Kullanıcılarımız panelleri üzerinde istedikleri anda güncel yedeklerini alıp veya indirip, istedikleri anda yükleyebildikleri için geri yedekleme hizmetimiz her ay 1 kere ücretsiz yapıldıktan sonra her bir işlemde 10 tl + kdv olarak faturalandırılacaktır.

PHP4.4 , PHP 5.1 , PHP 5.2 , PHP 5.3, PHP 5.4, PHP 5.5, PHP 5.6, PHP7.0, PHP 7.1 sürümlerini sunucularımız üzerinde kullanabilmektesiniz. Tek tuş ile panel üzerinden php sürümünüzü değiştirebilirsiniz.

apc , gmagick , mcrypt , phalcon , sysvsem , apcu , gnupg , memcache , phar , sysvshm , apm , haru , memcached , posix , tidy , ares , hidef , mongo , propro , timezonedb , bcmath , htscanner , msgpack , pspell , trader , bcompiler , http , mssql , quickhash , translit , big_int , huffman , mysql , radius , uploadprogress , bitset , idn , mysqli , raphf , uri_template , bloomy , igbinary , mysqlnd , rar , uuid , bz2_filter , imagick , ncurses , recode , wddx , coin_acceptor , imap , nd_mysql , redis , weakref , crack , inclued , nd_mysqli , rsync , xcache , dba , inotify , nd_pdo_mysql , snmp , xcache_3 , dbase , interbase , oauth , soap , xdebug , dbx , intl , odbc , sockets , xmlreader , dom , ioncube_loader , opcache , sourceguardian , xmlrpc , doublemetaphone , ioncube_loader_4 , pdf , spl_types , xmlwriter , eaccelerator , jsmin , pdo , sqlite , xrange , eio , json , pdo_dblib , ssh2 , xsl , enchant , ldap , pdo_firebird , stats , yaf , fileinfo , libevent , pdo_mysql , stem , yaml , functional , lzf , pdo_odbc , stomp , yaz , gd , magickwand , pdo_pgsql , suhosin , zend_guard_loader , gender , mailparse , pdo_sqlite , sybase_ct , zip , geoip , mbstring , pgsql , sysvmsg , zmq

Dilediğiniz sayıda ip adresi tahsisi sitelerinize özel yada tüm hesabınıza özel olarak tanımlanabilmektedir. (Paketlere göre verilecek olan ip adresi miktarı değişiklik gösterebilmektedir)

Cpanel altyapısına sahip web sitelerinizi ücretsiz olarak taşımaktayız. plesk, directadmin platformlarında yer alan web sitelerinizin taşınma işlemleri sadece bir sunucunun root şifresi bilindiği taktirde gerçekleştirilebilmektedir. 10 adet e kadar olan farklı herhangi bir platformda olan web sitelerinizi 30 tl + kdv ücret ile taşıyabilmekteyiz.